היום, יותר מתמיד, כדי להצליח, כולנו זקוקים לסטרטר...

ברוכים הבאים, אני שירית בן- ישראל,

אני יועצת אסטרטגית, מומחית לפיתוח עסקי- אישי ולשיווק יצירתי. ב- 15 השנים האחרונות אני מפתחת כלים ועסקים שמשפרים לאנשים את החיים. פיתחתי שיטה מנצחת (שיטת ש.מ.ך©) שהופכת ידע וניסיון של בעלי עסקים- לשיטה, מודל, כלים, שמבדלים אותם מעסקים אחרים.

כאן, בבלוג הסטרטר, תמצאו את כל מה שיזמים, פרילנסרים ובעלי עסקים קטנים צריכים כדי להניע רעיונות, מיזמים ותהליכים ולהפוך לבעלי עסקים רווחיים, תורמים ומשמעותיים.

יש לך רעיון או חלום לעסק משלך? פתחת עסק ואתה זקוק למיקוד עסקי ולכלים שיווקיים כדי להגדיל מכירות? יש לך בשורה אישית והיית רוצה להפוך אותה לשיטה, מודל כלים משלך, שיהפכו אותך למותג בתחום?

זקוק/ה לסטרטר? דבר/י איתי עכשיו: שירית- 0522-435-259

השיטה

האם שמך הולך לפניך?

... אתה משקיע המון, עובד סביב השעון, נותן את הנשמה לכל לקוח שבא, אבל רואה ומרגיש שאין באמת קשר בין כמות ההשקעה שאתה משקיע לבין התוצאה שאתה מקבל. דברים זזים לאט מידי וקשה מידי, משהו לא עובד נכון...

חברים טובים אמרו לך שאולי תיקח (עוד) קורס בשיווק, שתלך לסדנת כתיבה שיווקית, שתעשה סרטון, אולי תכתוב עוד מאמר, אבל גם זה לא עזר. עמוק בפנים אתה יודע, שאם תמשיך לעשות את מה שכבר עשית ולא עזר, שום דבר לא ישתנה. More of the same משאיר אותך ואת העסק שלך באותה משבצת- טובים ולא מרוויחים מספיק.
אז מה כן ישנה את המצב של העסק שלך?  

עסק קטן כמו שלך, שמבוסס על מי שאתה חייב להיות שונה ומיוחד. כמוך. וכמו שממך יש רק עותק אחד (אלא אם כן הגעת לעולם עם אח תאום זהה) כך גם העסק שלך חייב להיות שונה ומיוחד. אחד ויחיד. כמוך.

לכל עסק  קטן ומיוחד מחכים לקוחות מיוחדים שמתאימים רק לו, והוא מתאים רק להם. למשל, יש בשוק אלפי יועצים עסקיים, אבל יש רק שירית אחת (אני), שפיתחה שיטה (אחת וייחודית) שעוזרת לאנשים (כמוך) להפוך את העסקים (למשל את העסק שלך) לשונים, מיוחדים ויחידים. לשיטה שפיתחתי קוראים שיטת ש.מ.ך©, והיא מבוססת על נכס העל שיש לך- הלא הוא שמך. כבר במקורות נכתב: "טוב שם טוב משמן טוב", כלומר השם שלך הוא הנכס הכי חשוב שיש לך ואותו אתה צריך לטפח.

שיטת ש.מ.ך© עוזרת לך לטפח את שמך ולהפוך אותו ל- 3 דברים שמבדלים אותך מכל העסקים האחרים: ש- שיטה, מ- מודל, כ- כלים. שיטה, מודל, כלים  ייחודיים שנפתח יחד, המבוססים על מי שאתה: על הידע, על הניסיון, הפילוסופיה, האג'נדה, העקרונות והאמירה הייחודית שלך.
אנשים בימינו נמשכים לדברים מיוחדים, וכשרוב המומחים ורוב העסקים נראים ומדברים אותו דבר, הלקוחות לא רואים את ההבדלים ומתבלבלים. אנשים בכל העולם נמשכים לשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, אנשים נמשכים לשיטת 'ארבע ההסכמות' של דון מיגל רואיז, כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, אנשים נמשכים לשיטת Lead without a title של רובין שארמה כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, ואנשים נמשכים לשיטת ש.מ.ך©  שפיתחתי, כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, ומסייעת לעסקים להפוך למיוחדים ויחידים, שממגנטים לקוחות שמתאימים להם כמו כפפה ליד, במינימום מאמץ והשקעה.

שיטת ש.מ.ך© מספקות מענה מדויק לצורכי עסקים קטנים שרוצים להיות מבודלים מעסקים אחרים, כדי להשפיע, לייצר הכנסות ומשמעות. בתהליך חווייתי, קצר, ממוקד ומעצים, אני עוזרת לך לתרגם את הידע, הניסיון, הכישורים, היכולות והרצונות, בשילוב התשוקה והקשרים להגדרת מומחיות ייחודית, שהופכת לשיטה, מודל וכלים שייחודיים רק לעסק שלך.


אם אתה רוצה, כמו ביירון קייטי, לואיז היי, רובין שארמה, או ...כמוני, להיות בעלים גאה של עסק שמבדל את עצמו באמצעות שיטה ומודל וכלים משלו, המסייע לאנשים לשפר לעצמם את החיים בתחום מומחיותך, צור איתי קשר, תאם מפגש ראשון ונתחיל לגרום לשמך ללכת לפניך, ולאנשים ללכת אחריך...אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לך מה לומר? אשמח לשמוע...