היום, יותר מתמיד, כדי להצליח, כולנו זקוקים לסטרטר...

ברוכים הבאים, אני שירית בן- ישראל,

אני יועצת אסטרטגית, מומחית לפיתוח עסקי- אישי ולשיווק יצירתי. ב- 15 השנים האחרונות אני מפתחת כלים ועסקים שמשפרים לאנשים את החיים. פיתחתי שיטה מנצחת (שיטת ש.מ.ך©) שהופכת ידע וניסיון של בעלי עסקים- לשיטה, מודל, כלים, שמבדלים אותם מעסקים אחרים.

כאן, בבלוג הסטרטר, תמצאו את כל מה שיזמים, פרילנסרים ובעלי עסקים קטנים צריכים כדי להניע רעיונות, מיזמים ותהליכים ולהפוך לבעלי עסקים רווחיים, תורמים ומשמעותיים.

יש לך רעיון או חלום לעסק משלך? פתחת עסק ואתה זקוק למיקוד עסקי ולכלים שיווקיים כדי להגדיל מכירות? יש לך בשורה אישית והיית רוצה להפוך אותה לשיטה, מודל כלים משלך, שיהפכו אותך למותג בתחום?

זקוק/ה לסטרטר? דבר/י איתי עכשיו: שירית- 0522-435-259

שירית בן- ישראל

שלום, נעים להכיר, אני שירית בן- ישראל.

מיום שנולדתי אהבתי לעשות 3 דברים: לדבר, לפתח ולהניע. מבחינתי, שלושתם היו כלים מעולים להפיכת חלומות למציאות, והיו לי הרבה... לימים, הפכתי את האהבה לעיסוק וקריירה. אני יועצת אסטרטגית, בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים (אוניברסיטת פוליטכניק NY). מזה 24 שנים אני מעצימה ומפתחת אנשים, מוצרים ועסקים, כמעט בכל מגזר שיעלה על דעתכם.

אומרים עלי שאני ממוקדת והחלטית וגם נראית מאושרת באופן יוצא דופן, ושואלים מה הסוד. ואני עונה: אני עושה מה שאני מצטיינת בו (מכאן המיקוד) ואני מלאת תשוקה, כל יום מחדש, להשתמש ביכולות שלי כדי לעזור לעוד אנשים ועסקים להפוך למובילים בתחומים בהם הם פועלים.

כדי להכיר את הלקוחות שלי לוחצים כאן
כדי לקרוא מה הלקוחות אומרים עלי לוחצים כאןאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לך מה לומר? אשמח לשמוע...