היום, יותר מתמיד, כדי להצליח, כולנו זקוקים לסטרטר...

ברוכים הבאים, אני שירית בן- ישראל,

אני יועצת אסטרטגית, מומחית לפיתוח עסקי- אישי ולשיווק יצירתי. ב- 15 השנים האחרונות אני מפתחת כלים ועסקים שמשפרים לאנשים את החיים. פיתחתי שיטה מנצחת (שיטת ש.מ.ך©) שהופכת ידע וניסיון של בעלי עסקים- לשיטה, מודל, כלים, שמבדלים אותם מעסקים אחרים.

כאן, בבלוג הסטרטר, תמצאו את כל מה שיזמים, פרילנסרים ובעלי עסקים קטנים צריכים כדי להניע רעיונות, מיזמים ותהליכים ולהפוך לבעלי עסקים רווחיים, תורמים ומשמעותיים.

יש לך רעיון או חלום לעסק משלך? פתחת עסק ואתה זקוק למיקוד עסקי ולכלים שיווקיים כדי להגדיל מכירות? יש לך בשורה אישית והיית רוצה להפוך אותה לשיטה, מודל כלים משלך, שיהפכו אותך למותג בתחום?

זקוק/ה לסטרטר? דבר/י איתי עכשיו: שירית- 0522-435-259

ממליצים

  • נועם נהרי, משנה למנכ"ל, קבוצת יעיל נוע: "שירית ליוותה אותנו בתהליך אסטרטגי כשנה וחצי. הייחודיות שלה קשורה לראייה ארגונית רחבה...בצד  תפיסה חדה וברורה מאוד לגבי היכולות של כל אחד בארגון להתאים לפונקציות השונות..."


  • רועי וילנסקי- לשעבר סמנכ"ל פיתוח אירופה 'אקרשטיין תעשיות': "לשירית המקסימה, תודות על תרומתך. צעד צעד הגענו אל המטרה. תודה, מילה קצרה עם משמעות גדולה".
  • "אני מרגיש יותר גבוה בזכותך, את מצמיחה את מחשבותיי ומאתגרת את חיי..." א.
  • "...הובלת אותנו לשינוי בחשיבה, נטעת בו את היכולת לראות את העוצמה... בסופו של דבר הובלת אותנו לפרוזדור ובו דלתות רבות שמובילות להצלחה...
  • אידית וידמן, רמלה: "את גורפת, את מטרפת, את מזיזה הרים וגבעות, את מסוגלת להביא אנשים לפסגות".
  •  מירה גרוס, מנהלת 'גרוס סנטר' גדרה- מרכז הצלחה לנשים: את יודעת בצורה מדהימה על איזה כפתורים ללחוץ... אני ממליצה עלייך לכל מי שצריך להתקדם בחיים ובעסקים... את סללת יחד איתי את הדרך להצלחה ותמיד בגדול". 


  • מישל ארד, מנהלת חשבונות ראשית בקבוצת יעיל נוע: "כשאדם מבקש ייעוץ, הוא פונה ליועץ אשר יש בו אמון כמו ילד לאם. אני אותך מכירה כבר מספר שנים במסגרת עבודתי כמנהלת חשבונות ראשית, וכשילדי היו צריכים ייעוץ עסקי והעצמה לי היה ברור, ישנה רק כתובת אחת- שירית".


ההצלחות הן הקבלות הכי טובות, המניעות אותנו להמשיך ולפעול בדרכנו.
כי לא משנה במה אתה עוסק, כולנו זקוקים להצלחות, כדי להמשיך לנוע.
למשובים נוספים של לקוחות ייעוץ ואימון עסקי לחצו כאן


לפניכם, רשימה חלקית ביותר של לקוחותיי

shiritbi@sts4u.comליצירת קשר: 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לך מה לומר? אשמח לשמוע...